Odwiedź nas

O firmie

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji KNOP D.D.D Krzysztof Knop świadczy usługi od 2007 roku.

Wieloletnia obecność na rynku usług D.D.D, a także rzetelność i kompetencje oraz wysoka jakość wykonywanych usług przyczyniają się do stałego wzrostu liczby klientów obsługiwanych przez naszą firmę. Skupiamy się głównie na obsłudze terenu Dolnego Śląska, co pozwala nam na szybkie dotarcie do klienta i osiągnięcie najwyższej skuteczności świadczonych usług.

Podczas wykonywania zabiegów metodami chemicznymi stosujemy wyłącznie preparaty renomowanych producentów, dopuszczone do obrotu na terenie Polski przez Ministra Zdrowia lub Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Prawidłowe wykonywanie usług D.D.D. wymaga wiedzy i doświadczenia. Umiejętność identyfikacji szkodników i znajomość ich biologii jest podstawą do skutecznego wykonywania zabiegów D.D.D. Jednak równie ważna jest wiedza dotycząca skutków ubocznych zastosowanych metod i preparatów na ludzi, zwierzęta, rośliny oraz urządzenia i elementy wyposażenia pomieszczeń. Nierozważne postępowanie może spowodować zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt oraz straty materialne polegające na nieodwracalnym uszkodzeniu np. mebli i urządzeń technicznych.